Wielki powrót na własne boisko

• autor: lucjanbronkow, 2014-09-22 08:54

Witamy bardzo serdeczne,

gartujemy zawodnikom pięknego zwycięstwa.

Pierwsza połowa układała się dla naszym nie po mysli. Brakowało szcześcia. Najpierw Solaris wybija z lini bramkowej. Następnie Sz. Klinik pieknym strzałem głowa, trafia w bramkarza. Obawialismy się, że ten brak szczęścia zemści się i Drzeńsk ukłuje nas jakaś szybka akcją. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0. Druga połowę otwiera Sz. Klinik strzelająca pierwsza bramkę. To spowodowało, że zawodnicy z Piaszna dostali skrzydłe i zaczeło się. Kolejno strzelali w odstępie trzech minut. R. Chalcarz, L.Tracz x 2 i ponownie Sz. Klinik. Brak skuteczności w ostatnim podaniu oszczędziło Solaris, poniewaz wynki mógłbyć duzo wyższy. Podziękowania dla całej obrony --  z tyłu było na zero. Gratulujemy bramkarzowi coraz lepszej formy. Po deszczu piłka była bardzo sliska, jednak Wojtas poradził sobie i z tym.  Dzięki wielkie za walkę.