Perła Cybinka II - Piaszno Bronkow - 3:3

Kolejka 13

Cybinka II - Bronków - 3;3

OPIS

Rewelacyjne rozpoczęcie rundy wiosennej

Piaszno jechało na bardzo ciężki mecz do Cybinki II - kandydata do A klasy. Pierwsza połowa była rewelacyjna. Najpierw R. Chalcarz trafia w słupek. Następnie nie zostaje zaliczona bramka dla Piaszna, która strzela L. Tracz, aż w końcu w 27 minucie Piaszno wychodzi na prowadzenie gola strzela R. Chalcarz. Wszystko układało się znakomicie. W 45 min. po bardzo dużym szczęściu Cybinka doprowadza do remisu. Drugą połowę Perła rozpoczęli bardzo mocno. Żadna piłka nie była stracona. Piaszno straciło moc. Efekt utracone kolejne bramki. W 70 minucie Cybinka prowadziła już 3:1. Piaszno dalej jednak, walczyło co przyniosło efekt. R. Chalcarz strzela kolejnego gola. Od tego momentu Piaszono cisnęło jeszcze bardziej. Opłaciło się ponieważ w 88 min. R. Chalcarz strzela trzeciego gola zaliczając HATTRICKA. Jego radość była tak wielka, że potracił bramkarza za co dostał czerwona kartkę.

Prawdopodobnie roszady dokonane w składzie / porównując do rundy jesiennej przynoszą efekty.

herb Perła II Cybinka
3:3
(1:1) herb Piaszno Bronków Perła II Cybinka   Piaszno Bronków      Informacje o kadrze Piaszno Bronków1. Wojciech Ostrowski