Po Debacie

• autor: lucjanbronkow, 2013-12-21 12:49

Szanowni Państwo,

informujemy, że rozmowy z Wójtem trwały 2 godz.

W zebraniu udział brali Pani Sołtys Olga Kucharczyk, Pana dziennikarza Łukasz Koleśnik, Zarząd, Zawodnicy, Członkowie Klubu oraz mieszkańcy Bronkowa.

Artykuł pojawi się w styczniu. Dyskusja była ciekawa, panował spokój.

Najważniejsza informacja dla zawodników. Wójt w obecności dziennikarza, który nagrywał całe zebranie. Obiecał, że Piaszno otrzyma dofinansowanie na 2014r. w wysokości 10 tyś. zł.

autor: ~:) 2013-12-22 09:45:09

avatar Gratuluje Wam serdecznie, że udało się wywalczyć parę groszy chociaż uważam, że ta suma jest śmieszna gdy jedna podwyżka Pana Wójta wynosi miesięcznie 1 tys. to co to jest 10 tys na cały rok ? I druga sprawa jest niestety bardziej smutna gdyby za rok nie było wyborów to za żadne skarby Pan Wójt by się do Was nie pofatygował i nie dałby ani grosza. Jakoś 3 lata temu klub też potrzebował wsparcia ze strony Gminy i tak Pan Wójt pomógł, że mecze nawet musicie grać w Raduszcu. Mam nadzieje, że Pan Andrzej wystartuje w zbliżających się wyborach i wygra bo to co się teraz dzieje to zwykła kpina! Pozdrawiam mieszkańców Bronkowa oraz sympatyków "Piaszna". WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!! ;-)