Rąpice - Bronków 2:1

• autor: andrzejg57, 2013-11-05 08:36

Zapraszam do komentarzy na temat występów drużyny z Bronkowa w rundzie jesiennej. Czy przyczyną przedostatniej pozycji w tabeli jest brak: środków, własnego boiska, wsparcia z Gminy, umiejętności zawodników czy też może zupełnie coś innego ?

Skład.

1. Karol Urbański
2. Łukasz Maćkowiak żółta kartka
3. Marek Maćkowiak żółta kartka
4. Damian Raszczuk żółta kartka
5. Krzysztof Kuryłowicz
6. Robert Chalcarz
7. Kamil Kostka
8. Krzysztof Stusiński
9. Lucjan Tracz bramka
10. Marcin Sołtysiak  zmiana 75" Sebastian Jabłoński
11. Szymon Klinik

autor: ~anonim 2013-11-05 16:57:03

avatar brak meczy w bronkowie to jest główny powód niepowodzeń piaszna w lidze.

autor: ~:) 2013-11-05 18:32:31

avatar zgadzam sie brak meczy na własnym boisku! bo kto motywuje druzyne do dzialania kibice. Widac to bylo na meczu z Bobrowicami, kibice byli to i mecz jaki byl :)wiec powodem dla ktorego druzyna jest przedostatnia w tabeli t wina braku kibicow ! i wlasnego boiska !! Pozdrawiam

autor: ~Gall 2013-11-05 19:24:35

avatar Kruszywo Raduszec potrafi wygrywać i tu i tu? a Wy , nie?. Dlaczego?.. Z 12 osobową kadrą? i treningami na hali? pozdrowionka !!!

autor: ~Bundesligowiec. 2013-11-05 19:26:11

avatar popieram "Gall" płacicie zawodnikom za grę? Nie! To niby mieli by gorzej grać , dlatego , że klub nie otrzymuje pieniędzyy ! to nie jest ekstraklasa.

autor: ~anonim 2013-11-05 19:38:21

avatar trudno jest grac dobrze jak klub nie ma kasy i nie moze zawodniką kupić korków i graja w porwanych lub halówkach. Odkąd Piaszno powstało to ma cały czas pod górke jak nie z gmina to z podokregiem i jeszcze z innymi "ludzmi". Ale jeszcze trzeba sie uzbroic w cierpliwość;-) bedzie własne boisko bedą WYNIKI :-)

autor: ~Bundesligowiec. 2013-11-05 19:45:16

avatar Wierzę w to , że będą wyniki .. Ale proszę o nie gadanie mi takich głupot , że klub nie ma aby kupić korki , bez jaj ... Kur*wa za przeproszeniem w 3 razy lepszych klubach , nie kupują butów piłkarzów. To jest "drużyna amatorska"
A z tym , że macie utrudnienia to jest akurat prawda .. Powiem tyle , ze pozdrawiam Pana Babula i jego nieodpowiedzialność oraz niekompetencje.

autor: ~anonim 2013-11-05 20:19:54

avatar Gall szacunek, ale nie możesz porównywać drużyny, która gra 3 sezon z taką co spadła z A klasy.

autor: ~:) 2013-11-05 21:54:11

avatar Autor Gall informacja dla Ciebie informacja Raduszec jest druzyna która gra od dawna i zawsze ma kase i nidgy nie musiala sie martwic to zalosne i sadzac po twojej wypowiedzi to nie jestes osoba neutralna ! ale pozdrowienia dla Ciebie i Twojej druzyny! Drogi autorze Bundesligowiec troche wiecej kultuy myslisz ze jak uzywasz wulgarnych słow to jestes lepszy nie jestes gorszy ! jak dla mnie wiekszosc osob co komentuje jest poprostu zalosna bo wprost nie powiedza a pisac potrafia. Ja nie jestem kibicem zadnej z druzyn ale bylem na kilku meczach i widac kto jak szanuje pilke. Pozdrawiam was i zycze sukcesow a w szczegolnosci dla Piaszna. PS bede na Andrzejkach :)

autor: ~2xy 2013-11-18 08:11:34

avatar jesteście na ostatnim bo przegraliście ze spartakusem więc bilans po między wami mają lepdzy oni