• autor: lucjanbronkow, 2013-10-21 21:00

Kolejka IX

Radnica - Bronków - 2;1

OPIS

Zawodnicy do Radnicy jechali po 3 punkty. Jednak Radnica pokazała, że punkty dopisuje się po meczu, a nie przed meczem. W pierwszej połowie Bronków przegrywał już 2:0.

Na pochwałę zasługuje zaangażowanie zawodników. Nasi drugą połowę rozpoczęli bardzo mocno. Żadna piłka nie była stracona. Walczyli o każdy kawałek boiska. To doprowadziło do strzelenia gola przez K. Kuryłowicz. Od tego momentu Piaszno cisnęło jeszcze bardziej. Odra nastawiła się wyłącznie na obronę. Powtórzę, na pochwałę zasługują, ponieważ do 90 minuty siedzieli na połowie przeciwnika. Radnica postanowiła się tylko bronić, stojąc całą 11-ką na własnej połowie. Nasi walili jak głowa w mur. Niestety bez rezultatu. Wynik 2:1

Kartki żółte: - brak

Bramki: - K. Kuryłowicz (1)