Wstyd i hanba

• autor: lucjanbronkow, 2013-07-28 11:36

Informuję wszystkich, że Piaszno Bronków pomimo starań nie otrzymało zgody na rozgrywanie meczów we własnej Gminie. Boisko w Dychowie i Bobrowicach nie jest dla Nas. Nie mogliśmy też liczyć na wstawiennictwo za nami Pana Wójta, ta sprawa go nie interesuje, a dobrze wie, że nasze boisko jest remontowane.

PAMIĘTAJMY O TYM W CZASIE WYBORÓW.

Dzięki uprzejmość Władz Klubu Kruszywo Raduszec Stary - bez problemu Pan Prezes Tomasz Kobita wyraził zgodę na rozgrywanie meczów jako gospodarze na ich obiekcie. Klub Piaszno Bronków jest bardzo wdzięczny za pomoc.

autor: ~Mieszkaniec Gminy 2013-07-28 14:58:21

avatar Brawo Panowie, że pomimo utrudnień które Wam ciągle robi Gmina dajcie sobie radę! Gdy w Bobrowicach był remont boiska bez problemu mogli grać w Dychowie teraz są już dwa boiska dobre do góry mam tu na myśli boisko w Dychowie i świeżo zrobioną murawę w Bobrowicach a Wy i tak musicie prosić o pomoc Klub z poza Naszej Gminy! WIELKA uprzejmość ze strony Klubu z Raduszca a Pan Wójt myślę, że dostanie nagrodę za takie traktowanie drużyny "Piaszno" przy wyborach które już wkrótce! Takie rzeczy tylko w tej Gminie - temat do Gazety :) Pozdrawiam Zawodników, Zarząd i Sympatyków Bronkowa oraz życzę nie gorszych wyników niż w poprzednim sezonie :) A-klasa jet w Waszym zasięgu!

autor: ~Swojak 2013-07-31 01:12:19

avatar Odmowa gry dla drużyny z Bronkowa na boiskach w Gminie Bobrowice pachnie mi polityką.Obecni decydenci i prezesi klubów "Bobru" i "Energetyka"boją się konkurencji Rochmińskiego.Panowie nie przestrzegacie sportowego FERPLEY.Panie Wójcie co Pan na to?
Boiska są własnością Gminy,którą Pan reprezentuje. Panie RADNY POWIATOWY Oleszek zrób Pan coś.Udowodnij Pan,że jesteś ponad podziałami,a będziesz Pan miał moje i moich znajomych głosy.