Aktualności

Bronków - Bobrowice - 1:0

• autor: lucjanbronkow, 2013-06-12 22:22

25 Kolejka

Spotkanie derbowe pomiędzy Bronkowem, a Bobrowicami było ważne dla każdej osoby znajdującej się na boisku. Piaszno chciało pokazać, że to już  chłopaki nie do bicia. Natomiast Bóbr chciał pokazać, że nie bez powodu byli na pierwszym miejscu w tabeli. Na boisku nikt nie odpuszczał. Piaszno oprócz chęci zwycięstwa miało jeszcze kibiców tz. 13 zawodnika. To dodawało chłopakom skrzydeł w trudnich chwilach kiedy brakowało sił. Pierwsza połowa zakonczyła się wynikiem 0:0. W drugiej obudwie drużyny wyszły bardzo skoncentrowane i wzmocnione zmianami. Jednak nic nie wskazywało na zmianę rezultatu, ponieważ spotkanie rozgrywane było głównie w środkowej części boiska. Jednak król strzelców z Bronkowa Szymon Klinik rozwiał wątpliwości strzelając bramkę zakładająć bramkrzowi siatę. Od 70 minuty stadion został opnowany przez kibiców z Bronkowa, którzy spiewali, a nawet płakali ze szczęcia. Piaszno utrzymało prowadzenie dokońca spotkania.