Czarni - Piaszno 2:2 (2:0)

• autor: lucjanbronkow, 2013-05-20 22:14

21 Kolejka

Czarni Czarnowo - Piaszno Bronków   2:2

Spotkanie w Czarnowie należało do ciężkich z kilku powodow między innymi - wysoka temperatura, przeciwnik wymagający z czuba tabeli itp.

Mecz rozpoczął się spokojnie. Walka o każdy kawałek boiska. Nie było widać, że Piaszno to słabsza drużyna. Statystyki pokazały ;) że Bronków oddał wiecej strzałow - nie koniecznie w światło bramki. Pomimo tego pierwsza połowa zakonczyła się wynikiem 1:0 /dla gospodarza/. W drugiej połowie Piaszno w 60 minucie straciło drugą bramkę. Kiedy wydawało się, że jest już po meczu. W 70 min.  L. Tracz po dośrodkowaniu S. Jabłońskiego i przedłużeniu piłki przez Sz. Klinika głową strzela bramkę dla Bronkowa. Chłopaką wrócila nadzieja na remis. W 75 min również po dośrodkowaniu przez S. Jablonskiego L. Tracz strzela drugą bramkę, która doprowadza do remisu. To jeszcze bardziej pobudziło zawodników do gry jednak brakło czasu na trzecią bramkę.

Na pochwałę zasługują wszyscy  ale w szczególności - D. Raszczuk (mądra gra w obronie debiut),              Ł Maćkowiak (walka w obronie, wyeliminowanie najlepszego strzelca Czarnych), rewelacyjne wejście w mecz S. Jabłońskiego (od 46 min),

Kartki żołte: - M. Sołtysiak

Zmiany -, S. Jabłoński  (46 min) za R. Chalcarz, A. Najwer za  (76 min) za K. Kostkę.

Bramki:

L. Tracz (2)

A. Trelewski, D. Raszczuk, K. Stusiński, K. Urbański, M. Sołtysiak ,L. Tracz, R. Chalcarz, K. Kostka,        Sz. Klinik, M. Maćkowiak, Ł Mackowiak.

Rezerwowi:

R. Musiał

S. Jabłonski

A. Najwer

Gratulacje Panowie za walkę i za zaangażowanie.