ŻENICHOW - PIASZNO - 2;0

• autor: lucjanbronkow, 2013-05-13 21:48

20 Kolejka

Żenisz Żenichów - Piaszno Bronków   2:0

Spotkanie z gospodarzem 20 kolejki zakonczyłosię porażką dla Piaszna. Prawdopodobnie ze wzgledu na braki kadrowe. Drużyna z Bronkowa była osłabiona brakiem nw. zawodników:

- M. Maćkowiak, Ł. Maćkowiak,  M. Kasperowicz, D. Raszczuk, Sz. Klinik kontuzja grał 15 min.

Pomimo porażki wielkie gratulacje dla zawodników Piaszna ZA WALKĘ, ponieważ pierwsza połowa zakonczyła sie wynikiem 1:0 / tylko/. W drugiej połowie Żenisz opadł z sił i Piaszno miało możliwośc doprowadzic do remisu. Jednak po walce w polu karnym sędzia odgwizdal rzut karny dla gospodarzy i brakowalo dosłownie paznokci, żeby A. Trelewski obronił. Wynik zakończył się 2:0 dla gospodarzy.

Dziwne jest to, że skład sędziowski pochodził : - Gubin, St. Gubinski, Żenichów - bez komentarza.

Kartki żołte: - R. Zienkiewicz, M. Sołtysiak

Zmiany -, R. Musial  (50 min) za A . Najwer, D. Franaszek (70 min) za R. Chalcarz, Sz. Klinik (75 min.) za M. Soltysiak

A. Trelewski, K. Kuryłowicz, K. Stusiński, K. Urbański, M. Sołtysiak ,L. Tracz, R. Chalcarz, K. Kostka, S. Jabłoński, A. Najwer, R. Zienkiewicz

Gratulacje Panowie za walkę i za zaangażowanie.

autor: ~^^ 2013-05-16 12:18:55

avatar Szok z wami jestescie burakami po co dyskutujecie z sedziami. Wiele brutalnych fauli na tzw. zlamanie, biegacie po boisku i mowicie ze zaraz czerwone dostaniecie to po co na bosiko wychodzicie... Pajace

autor: ~anonim 2013-05-16 19:44:58

avatar Panie sędzio d***** się Panu pali - dopiero zacznie