• autor: lucjanbronkow, 2013-05-06 18:16

19 Kolejka

Piaszno Bronków  - Nafta Rybaki   3 : 1

Powtórka z rozrywki - cd.

Identycznie jak poprzednie spotkania Piaszno przejęło inicjatywe juz w 1 minucie meczu zdobywając bramkę. Po podaniu K. Kostka M. Sołtysiak strzela gola. Na nastepne nie trzeba bylo długo czekać. Ponieważ jeszcze w pierwszej połowie bramkę dla Piaszno zdobył M. Kasperowicz oraz R. Chalcarz i w ten sposób piewrwsza połowa meczu skonczyła się 3:0 dla naszych. Druga połowę Bronków zaczął bardzo skoncentrowany, ponieważ Nafta próbowała odrabiac straty. W 70 minucie Rybaki zdobyły bramkę i zaczęli coraz bardziej napierać, ale chłopaki z Bronkowa kontrolowali mecz i wynik do końca meczu nie zmienił się. Bardzo ładny debiut -  Arkadiusza Trelewskiego.

Bramki:  M. Sołtysiak (1), M. Kasperowicz (1), R. Chalcarz

Kartki żołte: - brak

Zmiany -, A. Najwer (75 min) za R. Chalcarza, S. Jabłoński (46 min) za M. Kasperowicza,