• autor: lucjanbronkow, 2013-04-15 16:22

16 Kolejka

Odra Rąpice - Piaszno Bronków   0 : 5

Upragnione zwycięstwo

Szesnasta kolejka okazała się bardzo szczęśliwa dla Piaszna. Piaszno zdobyło kolejne punkty.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0 meczy był bardzo wyrównany. Druga rozpoczęła się bardzo dobrze dla Bronkowa ponieważ w nie całą minute po rozpoczęciu M. Kasperowicz zdobywa gola co daje prowadzenie dla Piaszna Bramka dodała chłopakom sił i zaczęło się - koncert strzelecki. Sz. Klinik, ponownie M.Kasperowicz, R. Musiał, K. Stusiński (karny).

Bramki: Szymon Klinik (1), M. Kasperowicz (2), R. Musiał (1), K. Stusiński (1)

Kartki żołte: Sz. Klinik, K. Kostka

Zmiany -, M. Kasperowicz (46 min) za R. Chalcarz, S. Jabłoński (46 min) za K. Kostka. L. Tracz (46 min) za M. Sołtysiak, R. Musiał (75 min) za D. Raszczuk.