Bronków walczy i wygrywa

• autor: lucjanbronkow, 2012-10-29 20:17

W niedzielnym spotkaniu Piaszno znowu mogło cieszyć się zwycięstwem. Pierwsza bramkę dla Bronkowa zdobył zawodnik dysponujący mocnym uderzeniem - S. Jabłoński po jego strzale bramkarz drużyny przeciwnej cieszył się, że ma jeszcze obie ręce. W dalszej części spotkania Piaszno miało wiele sytuacji bramkowych, których nie wykorzystało. Jeszcze w pierwszej części spotkania Sz. Klinik podwyższył wynik na 2:0 tym samym wypracował sobie KRÓLA STRZELCÓW w naszej drużynie. Wynik 2:0 utrzymał się do końca spotkania.

Bramki: Szymon Klinik (1)

Kartki: R. Zienkiewicz

A. Najwer, M. Maćkowiak R. Zienkiewicz, K. Stusiński, Ł. Maćkowiak, K. Urbański, S. Jabłoński, K. Kuryłowicz, M. Kasperowicz, M. Sołtysiak, Sz. Klinik, K. Kostka, D.Wita, D. Raszczuk, K. Soltysiak,  R. Musiał

Król strzelców:

Szymon Klinik - 4

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie - gramy dla Bronkowa drużynowo, a nie dla siebie. Każdy jest częścią tej wspaniałej drużyny. I każdy może się cieszyć ze zwycięstwa nawet ten z czerwona kartką. :)