PIERWSZE 3 PUNKTY :) :)

• autor: lucjanbronkow, 2012-05-15 11:00

W XXII kolejce rozgrywek  o mistrzostwo klasy B,  Piaszno Bronków zdobyło swoje  pierwsze punkty w rundzie wiosennej z bardzo silnym przeciwnikiem. Już w pierwszej połowie meczu było widać mądre i konsekwentne trzymanie się założeń, które drużyna wspólnie podjęła na treningu. Każdy zawodnik Piaszna wykonywał to co do niego należało w 100%. Efekt był taki, że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem (0:0). Wiara zawodników w zwycięstwo wraz z zaangażowaniem, konsekwencją i wsparciem kibiców powodowała, to że Piaszno zaczęło dominować na boisku. W 60 minucie meczu po podaniu (napastnika) Marcina Sołtysiaka, (napastnik) Lucjan Tracz strzelił bramkę przeciwnikowi dając prowadzenie dla Bronkowa. Ataki ze strony Piaszna nie ustawały podobnie jak doping kibiców. W 72 minucie Damian Raszczuk strzałem z odległości 16 metrów, po odbiciu obrońcy (rykoszet) zdobył druga bramkę. Od tego momentu Piaszno zaczęło grać jak doświadczona drużyna zawężając pole gry i przerywając każdą akcje przeciwnikowi. W ostatnich 10 minutach sztab dokonał 3 zmian, pokazując tym samym, że posiada duży zasób wiedzy dotyczącej taktyki gry w piłkę nożną.

Sztab : (Andrzej Rochmiński, Wiesław Jodko, Marek Halkowicz)

Dzięki tym wszystkim elementom, które prawidłowo funkcjonowały Piaszno Bronków mogło zdobyć swoje pierwsze punkty w rundzie wiosennej.

Kartki: Lucjan Tracz

Bramki: Damian Raszczuk, Lucjan Tracz

K. Świątek, M. Maćkowiak R. Zienkiewicz, K. Stusiński, L.Tracz, D. Raszczuk, Ł. Maćkowiak, K. Urbański,                  S. Jabłoński, , K. Kuryłowicz, M. Sołtysiak, S. Babiarz, Dominik Franaszek, W. Sołtysiak

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ZA WALKĘ - PREZES