Kontakty

Aktualności

Witam wszystkich zainteresowanych

• autor: lucjanbronkow, 2012-04-24 13:32

W związku z utrudnieniami związanymi ze stroną w telegraficznym skrócie opiszemy rozegrane mecze.

W dniu 15.04.2012r. rozegraliśmy mecz z Pogonią Wężyska, który w pierwszej połowie zapowiadał się obiecująco, ponieważ było zaledwie 0:1 dla gości po rzucie karnym. Jednak z upływem czasu i sił  zawodników oraz po pięknych strzałach Pogoni wynik zmienił się bardzo szybko na 0:3. To dodatkowo osłabiło Nasz zespół i w efekcie mecz zakończył się wynikiem 0:5.

Kartki: Robert Zienkiewicz

Skład:

K. Świątek, M. Maćkowiak R. Zienkiewicz, K. Stusiński, L.Tracz, J. Kasperowicz, Ł. Maćkowiak, K. Urbański, S. Jabłoński, P. Kowalski, D. Franaszek, S. Babiarz

W dniu 22.04.2012r. Nasz zespół grał w Grzmiącej z Cybinką. Podobnie jak w meczu z Pogonią w pierwszej połowie meczu Nasza drużyna przegrywała 1:0. Cybinaka w drugiej połowie bardzo szybko wypracowała sobie prowadzenie z wynikiem 3:0 ( w przeciągu 5 minut ), a cały mecz zakończył się wynikiem 4:0.

////// W trakcie meczu zawodnik z Cybinki podczas starcia z Robertem Zienkiewiczem doznał poważnego urazu nogi (prawdopodobnie złamanie). W opinii sędziego Robert zgodnie z przepisami walczył o piłkę w związku z czym nie dostał żadnej kartki.

Życzymy zawodnikowi Cybinki szybkiego powrotu do zdrowia.

Kartki: Karol Urbański