POGOŃ - PIASZNO 1:0

• autor: lucjanbronkow, 2012-03-11 20:08

W zawodach, które odbył się na boisku w Wężyskach Nasz zespół po wyrównanej walce odniósł porażkę. W drugiej połowie graliśmy w osłabieniu czerwoną kartkę zobaczył Marcin Sołtysiak (50 minuta) i  wtedy straciliśmy bramkę. Jednak w dziesięciu mieliśmy spore szansę na wyrównanie, ale się nie udało. Pod koniec meczu kolejna czerwoną kartkę zobaczył Łukasz Bystry (89 minuta) za ostre wejście w nogi zawodnika, który cały mecz używał łokci w walce     1 na1 oraz symulował próbując oszukać sędziego. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

A.Najwer, Ł. Bystry, K. Urbański, M. Maćkowiak R. Zienkiewicz, K. Kuryłowicz, D. Rajkowski, K. Stusiński ,L. Tracz,        Ł. Maćkowiak, M. Sołtysiak, S.Jabłoński, D.Raszczuk, W. Soltysiak

autor: ~ww 2012-03-14 22:45:58

avatar Trudno oprzeć się wrażeniu gdy obserwuje się takie mecze, że piłka nożna to gra bardzo nieprzewidywalna i bardzo brutalna. Bo co wspólnego z prawdziwym futbolem może mieć wejście w zawodnika drużyny przeciwnej wyprostowanymi nogami na wysokości kolan, wie chyba tylko sprawca tego czynu czyli obrońca Piaszna Bronków, zawodnik grający z numerem"2".

autor: ~ww 2012-03-14 22:46:18

avatar rzecież ten makabryczny faul to była czysta premedytacja,zemsta za to,że ktoś jest lepszy,szybszy,inteligentniejszy...Właśn ie, nie bez powodu użyłem słowa inteligentniejszy, bo jakim trzeba być baranem (barany wybaczcie !), żeby bez mrugnięcia oka "wjeżdżać" w nogi młodego chłopaka i narażać go na ciężką kontuzję!

autor: ~ww 2012-03-14 22:46:42

avatar Takich ludzi trzeba z futbolu wyeliminować!. Myślę,żę sędzia stanie na wysokości zadania i odpowiednio opisze to brutalne zdarzenie w protokole sędziowskim a Podokręg LZPN w Krośnie Odrzańskim podejmie właściwe decyzje personalne.

autor: ~ww 2012-03-14 22:47:04

avatar Jeśli chodzi o sam mecz, to niebagatelny wpływ na jego przebieg miał silny,porywisty wiatr który szczególnie w pierwszej połowie determinował wydarzenia na boisku. Składnych akcji było jak na lekarstwo,dominowała głównie walka w środku pola gdzie drużyna Piaszna lepszemu wyszkoleniu i zgraniu Pogoni próbowała przeciwstawić determinację i wolę walki.

autor: ~ww 2012-03-14 22:47:21

avatar Kilkakrotnie zawodnicy Pogoni próbowali strzelać z dystansu, ale bez efektu. Dobrych okazji nie wykorzystali też Radi i Purżynek. W drugiej połowie,grająca z wiatrem Pogoń mocno przycisnęła gości, praktycznie nie schodząc z ich połowy. Niestety, wszystkie akcje przeprowadzane środkiem boiska były rozbijane przez co raz brutalniej grających zawodników Piaszna, czego efektem były 2 czerwone kartki dla jej graczy

autor: ~ww 2012-03-14 22:47:53

avatar Dopiero w 75 minucie Łukasz Kasowski inicjuje indywidualną akcję,mija dwóch rywali i wypuszcza Radiego sam na sam z bramkarzem. Ten przytomnie przenosi piłkę nad golkiperem gości i trafia pod poprzeczkę. 1:0 dla Pogoni! Od tego momentu, Pogoń będąc zespołem zdecydowanie lepszym bez problemu kontroluje wydarzenia na boisku i dowozi jednobramkowe zwycięstwo do końca.

autor: ~ww 2012-03-14 22:48:25

avatar tak opisali to wężyska :-)

autor: ~Umiesz liczyć ? Nie licz na mnie ! Hala... 2012-03-25 10:50:05

avatar "Tak opisali to wężyska " ? Polecam naukę pisania ;)