Derby zakonczone podziałem punktów

• autor: lucjanbronkow, 2011-11-12 20:33

Piaszno Bronków - Energetyk Dychów 2:2 (2:1)

Derby zakończone podziałem punktów. Na początku pierwszej połowy gra była wyrównana. Po zagraniu ręką Karola Urbańskiego, sędzia odgwizdał rzut karny dla Energetyka, którego skutecznie wykorzystali. Piaszno bardzo szybko odrobiło straty po dośrodkowaniu, Lucjan Tracz doprowadził do remisu. To zachęciło chłopaków do walki. Efekt był natychmiastowy po dośrodkowaniu Łukasza Bystrego, Łukasz Maćkowiak z bliskiej odległości huknął bramkę, która dała prowadzenie dla Bronkowa. W drugiej połowie meczu Piaszno kontrolowało przebieg spotkania utrzymując przewagę. W 70 minucie Łukasz Maćkowiak był tak mocno zaangażowany w grę i głodny kolejnego gola, że dał się sprowokować. Za faul na przeciwniku dostał czerwoną kartkę. Ostatnie minuty nasz zespół grał jakby ich było 12, a nie 10 (WIELKIE BARWA dla publiczności) cały czas cisnęli Energetyk. Gdy już prawie wszystko było jasne w 90 minucie Dychów strzelił wyrównując bramkę. Gratulację dla Kamila debiut wymarzony.

Bramki: Lucjan Tracz, Łukasz Maćkowiak.

skład:Kamil Świątek, Karol Urbański, Marek Maćkowiak, Damian  Rajkowski <..> Wojciech Sołtysiak, Krzysztof Kuryłowicz, Łukasz Maćkowiak, Lucjan Tracz, Krzysztof Stusiński,  Marcin Sołtysiak, Sebastian Jabłoński <….> Piotr Kowalski,

Rezerwa:Arkadiusz Kowalski, Piotr Kowalski, Wojciech Sołtysiak

autor: ~Sztab 2011-11-12 20:50:37

avatar Dziękujemy Panowie za piękną jesień. Nigdy takiej nie było na Bronkowie. Widzimy, że utworzenie zespołu to było to czego brakowało na naszej pięknej małej wiosce. Mecze spowodowały, że zaczęliśmy wszyscy tym żyć. W imieniu Zawodników, Zarządu. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają, a szczególnie KIBICOM !!!!!

autor: andrzejg57 2011-11-13 17:43:58

Profil andrzejg57 w Futbolowo Gratuluję udanej rundy jesiennej. Jesteście młodą drużyną, która potrafiła kilka meczy wygrać i kilka zremisowć. Uważam, że kilka punktów uciekło poprzez zbyt zapalczywe charaktery. Trudno wymagać spokojnej gry, jeżeli sędzia nie radzi sobie na boisku lub przeciwnik umiejętnie fauluje. Przed nami przerwa, która pozwoli na dobre przygotowanie do rundy wiosennej. Z niecierpliwością czekam na wiosnę.

autor: ~endżi ! 2011-11-23 19:25:33

avatar jestem dumna z Milodra Kamila Świątka .