Czarnowo mocniejsze

• autor: lucjanbronkow, 2011-11-07 08:53

Czarni Czarnowo - Piaszno Bronków 3:1 (1:1)

Czarni mocniejsi.  Spotkanie w Czarnowie (mimo dużego osłabienia) od początku zaczęło się pozytywnie układać dla naszej drużyny. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne, Lucjan Tracz strzelił bramkę co dało prowadzenie naszej drużynie. Niestety po około 15 minutach gospodarze doprowadzili do remisu. Zawodnik wykonujący rzut wolny uderzył w mur tak mocno, że piłka jakimś cudem znalazła dziurę w murze i wpadła do bramki. W drugiej połowie meczu wynik był dla nas cały czas korzystny do 70 minuty, kiedy to Czarnowo strzeliło drugą bramkę. Piaszno nie poddając się walczyło dalej.  Niestety Karol Urbański blokuje dośrodkowanie Czarnych nieszczęśliwie został trafiony piłką w rękę. Arbiter odgwizdał rzut karny, którego skutecznie wykorzystali gospodarze. Nasza drużyna w dalszym ciągu próbowała zmniejszyć przewagę bramkową. Jednak osłabienie drużyny po meczu z Bobrowicami w powiązaniu z brakiem sił nie pozwoliło nam na nic więcej.
Bramki:  Lucjan Tracz

skład: Artur Najwer, Karol Urbański, Marek Maćkowiak, Damian  Rajkowski,  Krzysztof Kuryłowicz, Łukasz Maćkowiak, Lucjan Tracz, Krzysztof Stusiński,  Marcin Sołtysiak, Sebastian Jabłoński, Wojciech Sołtysiak

Rezerwa: Arkadiusz Kowalski, Kamil Świątek, Szczepan Hajduk, Piotr Kowalski

autor: ~Sztab 2011-11-07 14:53:41

avatar Piękne dzięki dla Andrzeja naszego administratora a zarazem fotoreportera.

pozdrawiamy

autor: ~Prezez 2011-11-09 08:23:52

avatar Witam wszystkich. W piątek kolejne niestety już ostatnie spotkanie w rundzxiew jesiennej

autor: ~anonim 2011-11-09 08:26:43

avatar Jaki myślicie jaki będzie wynik meczu.
Damy radę !!!!

autor: ~anonim 2011-11-09 15:43:56