Płomień nam dopiekł :(

• autor: andrzejg57, 2011-10-16 19:07

Szalikowcy się spisali, piłkarze... niestety.

Wyposażeni w trąbki i szaliki kibice drużyny z Bronkowa nie pomogli swoim piłkarzom. Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała pogromu. Obie drużyny często gościły na przedpolach przeciwników. Gra Płomienia była bardziej uporządkowana. Grający pod słońce nasi piłkarze, po jednej z akcji Płomienia i  po błędach obrońców oraz bramkarza stracili w 35 min. bramkę. Do końca pierwszej połowy nie doszło do zmiany wyniku. W drugiej połowie chcący odrobić straty piłkarza z Bronkowa nie upilnowali dwukrotnie przyjezdnych, którzy wykorzystując popełniane przez naszych błędy strzelili dodatkowo dwie bramki. Wynik 0:3 obnażył braki techniczne w naszej drużynie. Grający od kilu lat zawodnicy Płomienia byli drużyną bardziej poukładaną.

Uważam, że nasza drużyna ma potencjał, który musi wykorzystać. Czekamy na wygrany mecz i jak głosi napis na szaliku nadal "jesteśmy z Wami" !

I jeszcze jedno. Jedna osoba postawiła prawidłowo, że przegramy więcej niż jedną bramką - znawca?

autor: lucjanbronkow 2011-10-16 20:40:26

Profil lucjanbronkow w Futbolowo Witam, niestety za tydzień będziemy grać w osłabieniu. Karol Urbański dostał 4-tą żółta kartkę i musi pauzować jeden mecz. Nie będzie lekko.

autor: ~zelek 2011-10-25 20:32:46

avatar nie zamieniajcie zawodnikow pozycjami kazdy niech gra gdzie gral od poczatku