Aktualności

Tylko remis z PERŁĄ :(

• autor: andrzejg57, 2011-09-25 18:35

Mogło być pięknie ale...

Na mecz z Perłą II Cybinka kibice dopisali w "nadkomplecie".  Piękna pogoda, pełne trybuny kibiców oczekujących na kolejne zwycięstwo swojej drużyny i ... niestety tylko remis. Pierwsza połowa w miarę wyrównana. Obie strony próbowały uzyskać przewagę i niestety  w 38 min goście strzelili bramkę. Nasi piłkarze ruszyli ostro na bramkę Perły, a kolejny atak zakończył się faulem w polu karnym na naszym zawodniku. Pięknie wykonany rzut karny i 1:1 w 45 min. Na przerwę schodziliśmy z podniesionym czołem. Druga połowa to nieustanne ataki naszych zawodników przy ogłuszającym dopingu żądnych bramek kibiców. Pomimo przewagi wzrostu (patrz zdjęcia) ambitna postawa naszej drużyny nie przełożyła się na bramki. Być może przyczyn porażki należy poszukać w sobotnim wieczorze ?