Aktualności

Kolejny wygrany mecz

• autor: andrzejg57, 2011-09-12 08:34

Zwycięstwo w pięknym stylu, wystarczyła pierwsza połowa meczu.

Przy komplecie wspaniale dopingujących kibiców rozegrany został mecz IV kolejki z Odrą Rąpice. Już od pierwszych minut widać było, że nasi zawodnicy bardzo ambitnie podeszli do pojedynku. Pomimo bardzo gorącego popołudnia przewaga naszej drużyny wyraźna. Już w 22 min wpadła pierwsza bramka strzelona z akcji w polu bramkowym. Kilka minut później strzał z ok.18 m i piękna bramka na 2:0. Nasi zawodnicy dążyli do ustalenia wyniku w pierwszej połowie. Kilka minut przed gwizdkiem na przerwę zdobywamy trzecią bramkę. Druga połowa to akcje raz w jedną raz w drugą stronę ale niestety bez zmiany wyniku.  Generalnie mecz bardzo udany, zwycięski 3:0, gratulacje dla całej drużyny. Jako jedyna drużyna naszej grupy w tej kolejce wygraliśmy na własnym boisku, a w pozostałych meczach gospodarze schodzili z boiska pokonani.

Już teraz zapraszam na mecz V kolejki z Pogonią Wężyska.