LKS Piaszno Bronków - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Zdjęcia z zabawy Karnawałowej juz na nowej stronie - www.piaszno.futbolowo.pl :)
  •        

Najnowsza galeria

Paintball :) było ciepło
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 63, wczoraj: 80
ogółem: 405 054

statystyki szczegółowe

Logowanie

Kontakty

Treningi

Treningi

 

 

PAŹDZIERNIK 2013

Lp.

Lista obecności

Termin treningu

Termin treningu

Termin treningu

11.10.2013r. 18.10.2013 31.10.2013

1

JABŁOŃSKI Sebastian,

.X   X

2

MAĆKOWIAK Bartłomiej

    X

3

KLINIK Szymon,

X X X

4

CHALCARZ Robert

  X X

5

KOSTKA Kamil,

X X X

6

KURYŁOWICZ Krzysztof,

X   X

7

MAĆKOWIAK Łukasz,

  X  

8

MAĆKOWIAK Marek,

X X X

9

MUSIAŁ Robert,

X    

10

PIETRZYK Krystian

    X

11

RASZCZUK Damian,

  X X

12

STUSIŃSKI Krzysztof,

     

13

SOŁTYSIAK Marcin,

X    

14

GDOWSKI Szymon

    X

15

ŚWIĄTEK Kamil,

     

16

TRACZ Lucjan,

X X X

17

URBAŃSKI Karol,

     

18

WITA Dawid,

     

19

ZIENKIEWICZ Robert.

     

20

OSTROWSKI Wojciech

  X X

 

Godziny treningu 18:00 - 20:00

8 OSÓB 8 OSÓB 12 OSÓB

LISTOPAD 2013

Lp.

Lista obecności

Termin treningu

Termin treningu

Termin treningu

14.11.2013 03.01.2014 10.01.2014

1

JABŁOŃSKI Sebastian,

  X  

2

KASPEROWICZ Maciej,

X X  

3

KLINIK Szymon,

X X  

4

GDOWSKI Szymon

X X  

5

KOSTKA Kamil,

X X  

6

KURYŁOWICZ Krzysztof,

    X

7

MAĆKOWIAK Łukasz,

X X X

8

MAĆKOWIAK Marek,

  X X

9

MUSIAŁ Robert,

X X  

10

KASPEROWICZ Dawid

X    

11

RASZCZUK Damian,

  X X

12

STUSIŃSKI Krzysztof,

  X X

13

SOŁTYSIAK Marcin,

X X X

14

WASIAK Jarosław

  X X

15

MATUSZAK Cyprian

X X X

16

TRACZ Lucjan,

X X X

17

URBAŃSKI Karol,

     

18

POTONIEC Arkadiusz

X    

19

MAĆKOWIAK BARTŁOMIEJ

  X x

20

CHALCARZ Robert

    x

 

Godziny treningu 18:00 - 20:00

  15 OSÓB 11 osób

GRUDZIEŃ 2013

Lp.

Lista obecności

Termin treningu

Termin treningu

Termin treningu

17.01.2014 24.01.14 31.01.14

1

JABŁOŃSKI Sebastian,

X X  

2

KASPEROWICZ Maciej,

     

3

KLINIK Szymon,

X X X

4

SZWEDA Błażej

     

5

KOSTKA Kamil,

X X X

6

KURYŁOWICZ Krzysztof,

  X X

7

MAĆKOWIAK Łukasz,

X X  

8

MAĆKOWIAK Marek,

  X  

9

MUSIAŁ Robert,

X X X

10

WASIAK Jarosław

X X X

11

RASZCZUK Damian,

X    

12

STUSIŃSKI Krzysztof,

X X X

13

SOŁTYSIAK Marcin,

X X  

14

TRELEWSKI Arkadiusz

     

15

CHALCARZ Robert

X X X

16

TRACZ Lucjan,

X X X

17

URBAŃSKI Karol,

     

18

WITA Dawid,

     

19

MATUSZAK Cyprian

  X X

20

MATUSZAK Wojciech

  X X

 

Godziny treningu 18:00 - 20:00

10 OSÓB    

STYCZEŃ 2014

Lp.

Lista obecności

Termin treningu

Termin treningu

Termin treningu

07.02.2014 21.02.2014 28.01.2014

1

JABŁOŃSKI Sebastian,

X    

2

KASPEROWICZ Maciej,

     

3

KLINIK Szymon,

X   x

4

Szymon Gdowski

  x x

5

KOSTKA Kamil,

X   x

6

KURYŁOWICZ Krzysztof,

     

7

MAĆKOWIAK Łukasz,

  x x

8

MAĆKOWIAK Marek,

X   x

9

MUSIAŁ Robert,

X   x

10

WASIAK Jarosław

X x x

11

RASZCZUK Damian,

X x x

12

STUSIŃSKI Krzysztof,

X x x

13

SOŁTYSIAK Marcin,

X    

14

Cezary Matuszak

  x x

15

CHALCARZ Robert

  x x

16

TRACZ Lucjan,

X x x

17

ŁĘCKI Patryk

    x

18

KRYGIEL Mateusz

X    

19

MATUSZKA Wojciech

X    

20

MATUSZAK Cyprian

X x x

 

Godziny treningu 18:00 - 20:00

     

LUTY 2014

Lp.

Lista obecności

Termin treningu

Termin treningu

Termin treningu

06.03.2014    

1

JABŁOŃSKI Sebastian,

x    

2

KASPEROWICZ Maciej,

     

3

KLINIK Szymon,

x    

4

SZWEDA Błażej

     

5

KOSTKA Kamil,

     

6

KURYŁOWICZ Krzysztof,

     

7

MAĆKOWIAK Łukasz,

     

8

MAĆKOWIAK Marek,

x    

9

MUSIAŁ Robert,

     

10

NAJWER Artur,

     

11

RASZCZUK Damian,

     

12

STUSIŃSKI Krzysztof,

     

13

SOŁTYSIAK Marcin,

x    

14

TRELEWSKI Arkadiusz

     

15

CHALCARZ Robert

x    

16

TRACZ Lucjan,

x    

17

URBAŃSKI Karol,

     

18

MATUSZAK Cyprian

     

19

MATUSZAK Cezary

x    

20

MATUSZAK Wojciech

X    

 

Godziny treningu 18:00 - 20:00

     

 

Zakończenie treningów na Hali Sportowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Polesie Białków 4:3 Płomień Chlebowo
Odra Rąpice 2:2 Solaris Drzeńsk Wielki
Odra Radnica 3:2 Nafta Rybaki
Energetyk Dychów 3:1 Piaszno Bronków
Terapia - Bóbr Bobrowice 2:1 Spartakus Dąbie